2.KROG LIGA A

MODRA/RDEČA

2.KROG TEKMOVANJA JE POTREBNO ODIGRAT DO 15.8.2021

1.KOLO

SKUPINA 1

KLINAR BLAŽ vs PLOŠNIK GREGOR

6/0,6/2

KUREČIČ DAVID vs DOLINŠEK DENIS

B.B.

KOSER SAŠO vs BLAŽIČ UROŠ

6/0,6/7,8/10

ZIDAR ALJAŽ-PROST

SKUPINA 2

CEJ MARKO vs DOBOVŠEK JURE

6/4,6/0

GLODEŽ BOŠTJAN vs DRAGANIČ SIMON

6/0,6/0

VRAN LUKA vs MALEK LUKA

GOLNAR VALTER vs DIVJAK JOŽE

6/,6/4

2.KOLO

SKUPINA 1

BLAŽIČ UROŠ vs KLINAR BLAŽ

1/6,1/6

PLOŠNIK GREGOR vs KOSER SAŠO

3/6,1/6

ZIDAR ALJAŽ vs DOLINŠEK DENIS

B.B.

KUREČIČ DAVID- PROST

SKUPINA 2

MALEK LUKA vs GOLNAR VALTER

DRAGANIČ SIMON vs VRAN LUKA

5/7,0/6

GLODEŽ BOŠTJAN vs DOBOVŠEK JURE

6/0,6/0

DIVJAK JOŽE vs CEJ MARKO

0/6,3/6

3.KOLO

SKUPINA 1

BLAŽIČ UROŠ vs ZIDAR ALJAŽ

2/6,2/6

KUREČIČ DAVID vs PLOŠNIK GREGOR

KLINAR BLAŽ vs DOLINŠEK DENIS

B.B.

KOSER SAŠO- PROST

SKUPINA 2

GLODEŽ BOŠTJAN vs MALEK LUKA

6/0,6/0

DIVJAK JOŽE vs VRAN LUKA

DOBOVŠEK JURE vs GOLNAR VALTER

4/6,6/0,8/10

DRAGANIČ SIMON vs CEJ MARKO

3/6,1/6

4.KOLO

SKUPINA 1

KUREČIČ DAVID vs BLAŽIČ UROŠ

6/0,6/3

ZIDAR ALJAŽ vs PLOŠNIK GREGOR

6/1,6/0

DOLINŠEK DENIS vs KOSER SAŠO

B.B.

KLINAR BLAŽ- PROST

SKUPINA 2

GOLNAR VALTER vs DRAGANIČ SIMON

6/1,6/2

CEJ MARKO vs MALEK LUKA

7/5,6/4,6/10

VRAN LUKA vs DOBOVŠEK JURE

6/3,6/0

DIVJAK JOŽE vs GLODEŽ BOŠTJAN

0/6,0/6

VIJOLIČNA/RUMENA

2.KROG TEKMOVANJA JE POTREBNO ODIGRAT DO 15.8.2021

1.KOLO

SKUPINA 4

GOSTINČAR IZIDOR vs BEDIČ DRAŽEN

5/7,6/3,10/8

URBIČ ALEŠ vs ŠPEHAR ANDREJ

6/1,6/2

REPA DOMEN vs KOBAN PRIMOŽ

6/1,6/2

KALŠEK BLAŽ-PROST

SKUPINA 3

DOMITROVIČ GORAN vs KOLAR SAMO

7/5,2/6,10/4

FRELIH VOJKO vs SENEKOVIČ JURE

6/4,6/3

HANŽELIČ DARJAN vs MALEK MIHA

1/6,0/6

STRES NEJC-PROST

2.KOLO

SKUPINA 4

KOBAN PRIMOŽ vs BEDIČ DRAŽEN

REPA DOMEN vs URBIČ ALEŠ

3/6,2/6

ŠPEHAR ANDREJ vs KALŠEK BLAŽ

2/6,6/2,4/10

GOSTINČAR IZIDOR-PROST

SKUPINA 3

MALEK MIHA vs KOLAR SAMO

6/1,6/3

HANŽELIČ DARJAN vs FRELIH VOJKO

0/6,3/6

SENEKOVIČ JURE vs STRES NEJC

3/6,6/4,6/10

DOMITROVIČ GORAN-PROST

3.KOLO

SKUPINA 4

GOSTINČAR IZIDOR vs ŠPEHAR ANDREJ

6/3,6/4

URBIČ ALEŠ vs BEDIČ DRAŽEN

6/1,6/3

KALŠEK BLAŽ vs REPA DOMEN

7/5,6/3

KOBAN-PROST

SKUPINA 3

DOMITROVIČ GORAN vs SENEKOVIČ JURE

6/4,6/1

FRELIH VOJKO vs KOLAR SAMO

6/3,7/6

STRES NEJC vs HANŽELIČ DARJAN

7/6,6/1

MALEK MIHA -PROST

4.KOLO

SKUPINA 4

BEDIČ DRAŽEN vs KALŠEK BLAŽ

KOBAN PRIMOŽ vs ŠPEHAR ANDREJ

REPA DOMEN vs GOSTINČAR IZIDOR

3/6,5/7

URBIČ ALEŠ-PROST

SKUPINA 3

KOLAR SAMO vs STRES NEJC

MALEK MIHA vs SENEKOVIČ JURE

HANŽELIČ DARJAN vs DOMITROVIČ GORAN

2/6,7/6,5/10

FRELIH VOJKO -PROST