2.KROG LIGA B

MODRA/RDEČA

1.KOLO

SKUPINA 1

GRAJF SAŠO vs REPNIK IGOR

LEŠNIK MARKO vs BEŽAN RAJKO

ŠKERGET TOMAŽ vs PLOJ BORIS

6/3,6/2

PREDAN MATEJ vs KOTNIK DARIJ

0/6,3/6

SKUPINA 2

KOVAČIČ SLAVKO vs LOVREC JURE

ŽELJKO TADEJ vs KOREN BOŠTJAN

2/6,4/6

SEVŠEK MATJAŽ vs KOSER ALEN

0/6,1/6

JUSTIN IGOR vs VOGLAR RENE

3/6,3/6

2.KOLO

SKUPINA 1

KOTNIK DARIJ vs BEŽAN RAJKO

6/2,6/4

PREDAN MATEJ vs ŠKERGET TOMAŽ

0/6,0/6

PLOJ BORIS vs GRAJF SAŠO

7/5,6/4

REPNIK IGOR vs LEŠNIK MARKO

4/6,0/6

SKUPINA 2

VOGLAR RENE vs KOREN BOŠTJAN

JUSTIN IGOR vs SEVŠEK MATJAŽ

6/4,6/4

KOSER ALEN vs KOVAČIČ SLAVKO

6/0,6/3

LOVREC JURE vs ŽELJKO TADEJ

3.KOLO

SKUPINA 1

LEŠNIK MARKO vs PLOJ BORIS

REPNIK IGOR vs KOTNIK DARIJ

2/6,0/6

ŠKERGET TOMAŽ vs BEŽAN RAJKO

GRAJF SAŠO vs PREDAN MATEJ

6/2,2/6,10/8

SKUPINA 2

ŽELJKO TEDEJ vs KOSER ALEN

0/6,1/6

LOVREC JURE vs VOGLAR RENE

SEVŠEK MATJAŽ vs KOREN BOŠTJAN

3/6,2/6

KOVAČIČ SLAVKO vs JUSTIN IGOR

4.KOLO

SKUPINA 1

BEŽAN RAJKO vs GRAJF SAŠO

REPNIK IGOR vs ŠKERGET TOMAŽ

2/6,3/6

KOTNIK DARIJ vs PLOJ BORIS

PREDAN MATEJ vs LEŠNIK MARKO

1/6,1/6

SKUPINA 2

KOREN BOŠTJAN vs KOVAČIČ SLAVKO

LOVREC JURE vs SEVŠEK MATJAŽ

VOGLAR RENE vs KOSER ALEN

6/7,1/6

JUSTIN IGOR vs ŽELJKO TADEJ

VIJOLIČNA/RUMENA

1.KOLO

SKUPINA 4

GOZNIK SMILJAN vs ČEP ALEŠ

6/2,6/7,10/7

UREMOVIČ FILIP vs KUPČIČ RENATO

6/3,6/4

SKRBIŠ PETER vs KORAŽIJA BRANKO

BREGANT MITJA vs MILENKOVIČ LUKA

6/7,0/6

SKUPINA 3

KNUPLEŽ JERNEJ vs LEŠNIK BERNARD

4/6,5/7

ŽNIDER SAŠO vs GOMILŠEK ROK

BOMBEK MATEJ vs ZAHOVIČ ZLATKO

ZAVEC ANDREJ vs JANŽIČ GREGOR

6/7,4/6

2.KOLO

SKUPINA 4

MILENKOVIČ LUKA vs KUPČIČ RENATO

6/2,6/0

BREGANT MITJA vs SKRBIŠ PETER

7/5,6/1

KORAŽIJA BRANKO vs GOZNIK SMILJAN

6/3,6/2

ČEP ALEŠ vs UREMOVIČ FILIP

SKUPINA 3

JANŽIČ GREGOR vs GOMILŠRK ROK

6/1,4/6,11/9

ZAVEC ANDREJ vs BOMBEK MATEJ

6/2,6/1

ZAHOVIČ ZLATKO vs KNUPLEŽ JERNEJ

LEŠNIK BERNARD vs ŽNIDER SAŠO

3.KOLO

SKUPINA 4

UREMOVIČ FILIP vs KORAŽIJA BRANKO

7/5,6/2

ČEP ALEŠ vs MILENKOVIČ LUKA

0/6,6/1,10/1

SKRBIŠ PETER vs KUPČIČ RENATO

6/4,1/6,10/8

GOZNIK SMILJAN vs BREGANT MITJA

ŽNIDER SAŠO vs ZAHOVIČ ZLATKO

SKUPINA 3

ŽNIDER SAŠO vs ZAHOVIČ ZLATKO

LEŠNIK BERNARD vs JANŽIČ GREGOR

4/6,6/3,12/10

BOMBEK MATEJ vs GOMILŠEK ROK

0/6,2/6

KNUPLEŽ JERNEJ vs ZAVEC ANDREJ

4.KOLO

SKUPINA 4

KUPČIČ RENATO vs GOZNIK SMILJAN

ČEP ALEŠ vs SKRBIŠ PETER

3/6,1/6

MILENKOVIČ LUKA vs KORAŽIJA BRANKO

BREGANT MITJA vs UREMOVIČ FILIP

SKUPINA 3

GOMILJŠEK ROK vs KNUPLEŽ JERNEJ

LEŠNIK BERNARD vs BOMBEK MATEJ

JANŽIČ GREGOR vs ZAHOVIČ ZLATKO

ZAVEC ANDREJ vs ŽNIDER SAŠO