Rezultati

Liga A

RDEČA SKUPINA

1.KOLO 4.5-10.5

VRAN LUKA vs KOSER SAŠO

6/3 , 6/1

GOVEDIČ TOMAŽ vs PREDIKAKA JURE

6/3 , 6/4

KOLAR SAMO vs KLINAR BLAŽ

0/6 , 2/6

KRAJNC PRIMOŽ vs ŠPEHAR ANDREJ

3/6 , 4/6

SENEKOVIČ JURE vs STRES NEJC

5/7 , 7/5 , 12/14

GLODEŽ BOŠTJAN vs BLAŽIČ UROŠ

6/0 , 6/0

GABER ALEŠ vs CEJ MARKO

4/6 , 4/6

2.KOLO 11.5-17.5

KOSER SAŠO  vs CEJ MARKO

6/3 , 3/6 , 2/10

BLAŽIČ UROŠ vs GABER ALEŠ

4/6 , 4/6

STRES NEJC vs GLODEŽ BOŠTJAN

2/6 , 0/6

ŠPEHAR ANDREJ vs SENEKOVIČ JURE

2/6 , 2/6

KLINAR BLAŽ vs KRAJNC PRIMOŽ

6/3 , 6/0

PREDIKAKA JURE vs KOLAR SAMO

3/6 , 4/6

VRAN LUKA vs GOVEDIČ TOMAŽ

6/3 , 6/3

3.KOLO 18.5-24.5

GOVEDIČ TOMAŽ vs KOSER SAŠO

2/6 , 3/6

KOLAR SAMO vs VRAN LUKA

4/6 , 2/6

KRAJNC PRIMOŽ vs PREDIKAKA JURE

4/6 , 4/6

SENEKOVIČ JURE vs KLINAR BLAŽ

3/6 , 2/6

GLODEŽ BOŠTJAN vs ŠPEHAR ANDREJ

6/0 , 6/2

GABER ALEŠ vs STRES NEJC

4/6 , 4/6

CEJ MARKO vs BLAŽIČ UROŠ

6/3 , 5/7 , 9/11

4.KOLO 25.5-31.5

KOSER SAŠO vs BLAŽIČ UROŠ

4/6 , 6/2 , 9/11

STRES NEJC vs CEJ MARKO

ŠPEHAR ANDREJ vs GABER ALEŠ

6/3 , 2/6 , 3/10

KLINAR BLAŽ vs GLODEŽ BOŠTJAN

4/6 , 4/6

PREDIKAKA JURE vs SENEKOVIČ JURE

3/6 , 6/2 , 8/10

VRAN LUKA vs KRAJNC PRIMOŽ

6/1 , 6/1

GOVEDIČ TOMAŽ vs KOLAR SAMO

6/3 , 6/7 , 2/10

5.KOLO 1.6-7.6

KOLAR SAMO vs KOSER SAŠO

0/6 , 6/2 , 9/11

KRAJNC PRIMOŽ vs GOVEDIČ TOMAŽ

6/7 , 3/6

SENEKOVIČ JURE vs VRAN LUKA

6/7 , 2/6

GLODEŽ BOŠTJAN vs PREDIKAKA JURE

6/0 , 6/0

GABER ALEŠ vs KLINAR BLAŽ

5/7 , 0/6

CEJ MARKO vs ŠPEHAR ANDREJ

6/2 , 6/2

BLAŽIČ UROŠ vs STRES NEJC

0/6 , 0/6 b.b

6.KOLO 8.6-14.6

KOSER SAŠO vs STRES NEJC

2/6 , 1/6

ŠPEHAR ANDREJ vs BLAŽIČ UROŠ

677 , 6/4 , 11/13

KLINAR BLAŽ vs CEJ MARKO

6/2 , 6/3

PREDIKAKA JURE vs GABER ALEŠ

7/6 , 2/6 , 3/10

VRAN LUKA vs GLODEŽ BOŠTJAN

1/6 , 4/6

GOVEDIČ TOMAŽ vs SENEKOVIČ JURE

0/6 , 6/1 , 10/5

KOLAR SAMO vs KRAJNC PRIMOŽ

6/3 , 6/3

7.KOLO 15.6-21.6

KRAJNC PRIMOŽ vs KOSER SAŠO

3/6 , 3/6

SENEKOVIČ JURE vs KOLAR SAMO

7/5 , 6/4

GLODEŽ BOŠTJAN vs GOVEDIČ TOMAŽ

6/2 , 6/0

GABER ALEŠ vs VRAN LUKA

2/6 , 5/7

CEJ MARKO vs PREDIKAKA JURE

6/2 , 6/4

BLAŽIČ UROŠ vs KLINAR BLAŽ

0/6 , 0/6

STRES NEJC VS ŠPEHAR ANDREJ

7/5 , 6/3

8.KOLO 22.6-28.6

KOSER SAŠO vs ŠPEHAR ANDREJ

6/1 , 6/0

KLINAR BLAŽ vs STRES NEJC

6/0 , 6/3

PREDIKAKA JURE vs BLAŽIČ UROŠ

6/0 , 6/0 b.b

VRAN LUKA vs CEJ MARKO

6/0 , 6/7 , 10/8

GOVEDIČ TOMAŽ vs GABER ALEŠ

6/0 , 6/2

KOLAR SAMO vs GLODEŽ BOŠTJAN

2/6 , 0/6

KRAJNC PRIMOŽ vs SENEKOVIČ JURE

2/6 , 0/6

9.KOLO 29.6-5.7

SENEKOVIČ JURE vs KOSER SAŠO

2/6 , 0/6

GLODEŽ BOŠTJAN vs KRAJNC PRIMOŽ

6/1 , 6/1

GABER ALEŠ vs KOLAR SAMO

6/4 , 7/6

CEJ MARKO vs GOVEDIČ TOMAŽ

7/5 , 6/2

BLAŽIČ UROŠ vs VRAN LUKA

0/6 , 0/6 b.b

STRES NEJC vs PREDIKAKA JURE

ŠPEHAR ANDREJ vs KLINAR BLAŽ

1/6 , 1/6

10.KOLO 6.7 -12.7

KOSER SAŠO vs KLINAR BLAŽ

2/6 , 6/7

PREDIKAKA JURE vs ŠPEHAR ANDREJ

6/3 , 5/7 , 10/7

VRAN LUKA vs STRES NEJC

6/4 , 6/2

GOVEDIČ TOMAŽ vs BLAŽIČ UROŠ

6/3 , 6/1

KOLAR SAMO vs CEJ MARKO

3/6 , 4/6

KRAJNC PRIMOŽ vs GABER ALEŠ

4/6 , 4/6

SENEKOVIČ JURE vs GLODEŽ BOŠTJAN

5/7 , 2/6

11.KOLO 13.7 -19.7

GLODEŽ BOŠTJAN vs KOSER SAŠO

6/2 , 6/1

GABER ALEŠ vs SENEKOVIČ JURE

3/6 , 2/6

CEJ MARKO vs KRAJNC PRIMOŽ

6/1 , 6/2

BLAŽIČ UROŠ vs KOLAR SAMO

6/7 , 4/6

STRES NEJC vs GOVEDIČ TOMAŽ

ŠPEHAR ANDREJ vs VRAN LUKA

0/6 , 0/6

KLINAR BLAŽ vs PREDIKAKA JURE

7/5 , 6/0

12.KOLO 20.7 -26.7

KOSER SAŠO vs PREDIKAKA JURE

4/6 , 6/4 , 10/1

VRAN LUKA vs KLINAR BLAŽ

7/6 , 6/1

GOVEDIČ TOMAŽ vs ŠPEHAR ANDREJ

6/1 , 6/1

KOLAR SAMO vs STRES NEJC

2/6 , 6/7

KRAJNC PRIMOŽ vs BLAŽIČ UROŠ

6/7 , 3/6

SENEKOVIČ JURE vs CEJ MARKO

2/6 , 3/6

GLODEŽ BOŠTJAN vs GABER ALEŠ

6/1 , 6/0

13.KOLO 27.7 -2.8

GABER ALEŠ vs KOSER SAŠO

4/6 , 2/6

CEJ MARKO vs GLODEŽ BOŠTJAN

2/6 , 1/6

BLAŽIČ UROŠ vs SENEKOVIČ JURE

3/6 , 6/3 , 3/10

STRES NEJC vs KRAJNC PRIMOŽ

ŠPEHAR ANDREJ vs KOLAR SAMO

7/6 , 1/6 , 8/10

KLINAR BLAŽ vs GOVEDIČ TOMAŽ

6/0 , 6/1

PREDIKAKA JURE vs VRAN LUKA

MODRA SKUPINA

1.KOLO 4.5-10.5

GEISER BOŠTJAN vs ČERMELJ TIM

ZIDAR ALJAŽ vs GOLNAR VALTER

6/2 ,6/0

MALEK MIHA vs ANDLOVIČ ALEŠ

6/3 ,6/1

URBIČ ALEŠ vs DOLINŠEK DENIS

6/2 , 6/2

SENEKOVIČ JAKA vs GOSTINČAR IZIDOR

1/6 , 4/6

SMEJ JURE vs FRELIH VOJKO

6/3 , 5/7 , 11/9

MEDVEŠEK BLAŽ vs DIVJAK JOŽE

6/4 , 4/6 , 10/7

2.KOLO 11.5-17.5

ČERMELJ TIN vs DIVJAK JOŽE

FRELIH VOJKO vs MEDVEŠEK BLAŽ

6/2 , 6/1

GOSTINČAR IZIDOR vs SMEJ JURE

2/6 , 1/6

DOLINŠEK DENIS vs SENEKOVIČ JAKA

2/6 , 6/3 , 10/6

ANDLOVIČ ALEŠ vs URBIČ ALEŠ

1/6 , 1/6

GOLNAR VALTER vs MALEK MIHA

6/3 , 4/6 , 10/5

GEISER BOŠTJAN vs ZIDAR ALJAŽ

6/3 , 7/6

3.KOLO 18.5-24.5

ZIDAR ALJAŽ vs ČERMELJ TIN

376 , 6/2 , 10/7

MALEK MIHA vs GEISER BOŠTJAN

3/6 , 5/7

URBIČ ALEŠ vs GOLNAR VALTER

2/6 , 7/6 , 11/9

SENEKOVIČ JAKA vs ANDLOVIČ ALEŠ

1/6 , 4/6

SMEJ JURE vs DOLINŠEK DENIS

6/3 , 6/3

MEDVEŠEK BLAŽ vs GOSTINČAR IZIDOR

4/6 , 6/0 , 5/10

DIVJAK JOŽE vs FRELIH VOJKO

1/6 , 1/6

4.KOLO 25.5-31.5

ČERMELJ TIN vs FRELIH VOJKO

0/6 , 1/6

GOSTINČAR IZIDOR vs DIVJAK JOŽE

6/2 , 6/2

DOLINŠEK DENIS VS MEDVEŠEK BLAŽ

1/6 , 3/6

ANDLOVIČ ALEŠ vs SMEJ JURE

3/6 , 1/6

GOLNAR VALTER vs SENEKOVIČ JAKA

6/1 6/4

GEISER BOŠTJAN vs URBIČ ALEŠ

5/7 , 6/3 , 10/7

ZIDAR ALJAŽ vs MALEK MIHA

2/6 , 6/2 , 7/10

5.KOLO 1.6-7.6

MALEK MIHA vs ČERMELJ TIN

URBIČ ALEŠ vs ZIDAR ALJAŽ

3/6 , 1/6

SENEKOVIČ JAKA vs GEISER BOŠTJAN

6/1 , 6/3

SMEJ JURE vs GOLNAR VALTER

6/0 , 6/0 b.b

MEDVEŠEK BLAŽ vs ANDLOVIČ ALEŠ

7/5 , 3/6 , 10/6

DIVJAK JOŽE vs DOLINŠEK DENIS

6/4 , 6/4

FRELIH VOJKO vs GOSTINČAR IZIDOR

2/6  , 6/1 , 10/6

6.KOLO 8.6-14.6

ČERMELJ TIN vs GOSTINČAR IZIDOR

DOLINŠEK DENIS VS FRELIH VOJKO

0/6 , 0/6

ANDLOVIČ ALEŠ vs DIVJAK JOŽE

6/0 , 6/0 B.B

GOLNAR VALTER vs MEDVEŠEK BLAŽ

6/2 , 6/1

GEISER BOŠTJAN  vs SMEJ JURE

2/6 , 6/4 , 2/10

ZIDAR ALJAŽ vs SENEKOVIČ JAKA

6/1 , 6/1

MALEK MIHA vs URBIČ ALEŠ

2/6 , 2/6

7.KOLO 15.6-21.6

URBIČ ALEŠ vs ČERMELJ TIN

SENEKOVIČ JAKA vs MALEK MIHA

0/6 , 2/6

SMEJ JURE vs ZIDAR ALJAŽ

6/2 , 6/2

MEDVEŠEK BLAŽ  vs GEISER BOŠTJAN

3/6 , 1/6

DIVJAK JOŽE vs GOLNAR VALTER

7/5 , 3/6 , 10/8

FRELIH VOJKO vs ANDLOVIČ ALEŠ

6/1 , 6/1

GOSTINČAR IZIDOR vs DOLINŠEK DENIS

6/1 , 6/3

8.KOLO 22.6-28.6

ČERMELJ TIN vs DOLINŠEK DENIS

6/1 , 6/1

ANDLOVIČ ALEŠ vs GOSTINČAR IZIDOR

0/6 , 1/6

GOLNAR VALTER vs FRELIH VOJKO

6/1 , 2/6 , 7/10

GEISER BOŠTJAN vs DIVJAK JOŽE

6/2 , 5/7 , 10/2

ZIDAR ALJAŽ vs MEDVEŠEK BLAŽ

6/0 , 6/2

MALEK MIHA vs SMEJ JURE

2/6 , 3/6

URBIČ ALEŠ vs SENEKOVIČ JAKA

6/3 , 6/3

9.KOLO 29.6-5.7

SENEKOVIČ JAKA vs ČERMELJ TIN

1/6 , 2/6

SMEJ JURE vs URBIČ ALEŠ

6/1 , 6/2

MEDVEŠEK BLAŽ vs MALEK MIHA

1/6 , 1/6

DIVJAK JOŽE vs ZIDAR ALJAŽ

0/6, 0/6

FRELIH VOJKO vs GEISER BOŠTJAN

1/6 , 2/6

GOSTINČAR IZIDOR vs GOLNAR VALTER

2/6 , 6/2 , 10/2

DOLINŠEK DENIS vs ANDLOVIČ ALEŠ

0/6 , 0/6

10.KOLO 6.7 -12.7

ČERMELJ TIN vs ANDLOVIČ ALEŠ

GOLNAR VALTER vs DOLINŠEK DENIS

6/0 , 6/1

GEISER BOŠTJAN vs GOSTINČAR IZIDOR

6/2 , 6/4

ZIDAR ALJAŽ vs FRELIH VOJKO

6/1 , 6/0

MALEK MIHA vs DIVJAK JOŽE

6/2 , 7/5

URBIČ ALEŠ vs MEDVEŠEK BLAŽ

6/1 , 6/0

SENEKOVIČ JAKA vs SMEJ JURE

1/6 , 1/6

11.KOLO 13.7 -19.7

SMEJ JURE vs ČERMELJ TIN

6/3 , 6/1

MEDVEŠEK BLAŽ vs SENEKOVIČ JAKA

2/6 , 1/6

DIVJAK JOŽE vs URBIČ ALEŠ

2/6 , 2/6

FRELIH VOJKO vs MALEK MIHA

4/6 , 1/6

GOSTINČAR IZIDOR vs ZIDAR ALJAŽ

3/6 , 2/6

DOLINŠEK DENIS vs GEISER BOŠTJAN

3/6 , 3/6

ANDLOVIČ ALEŠ vs GOLNAR VALTER

3/6 , 6/1 , 6/10

12.KOLO 20.7 -26.7

ČERMELJ TIN vs GOLNAR VALTER

GEISER BOŠTJAN vs ANDLOVIČ ALEŠ

6/0 , 6/2

ZIDAR ALJAŽ vs DOLINŠEK DENIS

6/0 , 6/0

MALEK MIHA vs GOSTINČAR IZIDOR

6/4 , 6/1

URBIČ ALEŠ vs FRELIH VOJKO

6/3 , 6/0

SENEKOVIČ JAKA vs DIVJAK JOŽE

4/6 , 5/7

SMEJ JURE vs MEDVEŠEK BLAŽ

6/0 , 6/0

13.KOLO 27.7 -2.8

MEDVEŠEK BLAŽ vs ČERMELJ TIN

DIVJAK JOŽE vs SMEJ JURE

1/6 , 1/6

FRELIH VOJKO vs SENEKOVIČ JAKA

6/3 , 6/1

GOSTINČAR IZIDOR vs URBIČ ALEŠ

1/6 , 0/6

DOLINŠEK DENIS vs MALEK MIHA

3/6 , 5/7

ANDLOVIČ ALEŠ vs ZIDAR ALJAŽ

2/6 , 0/6

GOLNAR VALTER vs GEISER BOŠTJAN

7/5 , 6/7 , 6/10

Liga B

RUMENA SKUPINA

1.KOLO 4.5-10.5

BEDIČ DRAŽEN vs LEŠNIK BERNARD

6/0 , 6/0

GOMILŠEK ROK vs KOSER ALEN

6/4 , 6/7 , 9/11

ŠKERGET TOMAŽ vs PLOJ BORIS

6/1 , 6/3

BEŽAN RAJKO vs BOMBEK MATEJ

6/7 , 4/6

VUČIČ NENAD vs KOPIČ MARKO

0/6 , 1/6

HADJAR BOJAN vs DRAGANIČ SIMON

0/6 , 0/6

SKRBIŠ PETER vs KOREN BOŠTJAN

6/2 , 6/3

2.KOLO 11.5-17.5

LEŠNIK BERNARD vs KOREN BOŠTJAN

5/7 , 1/6

DRAGANIČ SIMON vs SKRBIŠ PETER

7/5 , 6/3

KOPIČ MARKO vs HADJAR BOJAN

6/1 , 6/1

BOMBEK MATEJ vs VUČIČ NENAD

6/0 , 6/1

PLOJ BORIS vs BEŽAN RAJKO

4/6 , 6/3 , 6/10

KOSER ALEN vs ŠKERGET TOMAŽ

3/6 , 4/6

BEDIČ DRAŽEN vs GOMILŠEK ROK

6/1 , 7/5

3.KOLO 18.5.-24.5

GOMILŠEK ROK vs LEŠNIK BERNARD

6/2 , 6/0

ŠKERGET TOMAŽ vs BEDIČ DRAŽEN

0/6 , 2/6

BEŽAN RAJKO vs KOSER ALEN

6/7 , 6/4 , 8/10

VUČIČ NENAD vs PLOJ BORIS

0/6 , 0/6

HADJAR BOJAN vs BOMBEK MATEJ

1/6 , 1/6

SKRBIŠ PETER vs KOPIČ MARKO

6/0 , 6/4

KOREN BOŠTJAN vs DRAGANIČ SIMON

4/6 , 3/6

4.KOLO 25.5-31.5

LEŠNIK BERNARD vs DRAGANIČ SIMON

4/6 , 2/6

KOPIČ MARKO vs KOREN BOŠTJAN

7/6 , 3/6 , 9/11

BOMBEK MATEJ vs SKRBIŠ PETER

1/6 , 1/6

PLOJ BORIS vs HADJAR BOJAN

6/1 , 6/0

KOSER ALEN vs VUČIČ NENAD

6/0 , 6/0

BEDIČ DRAŽEN vs BEŽAN RAJKO

6/0 , 6/0

GOMILŠEK ROK vs ŠKERGET TOMAŽ

7/5 , 6/4

5.KOLO 1.6-7.6

ŠKERGET TOMAŽ vs LEŠNIK BERNARD

4/6 , 7/5 , 9/11

BEŽAN RAJKO vs GOMILŠEK ROK

1/6 , 6/4 , 3/10

VUČIČ NENAD vs BEDIČ DRAŽEN

0/6 , 0/6

HADJAR BOJAN vs KOSER ALEN

1/6 , 2/6

SKRBIŠ PETER vs PLOJ BORIS

6/3 , 4/6 , 10/8

KOREN BOŠTJAN vs BOMBEK MATEJ

2/6 , 4/6

DRAGANIČ SIMON vs KOPIČ MARKO

6/2 , 6/0

6.KOLO 8.6-14.6

LEŠNIK BERNARD vs KOPIČ MARKO

6/4 , 6/4

BOMBEK MATEJ vs DRAGANIČ SIMON

PLOJ BORIS vs KOREN BOŠTJAN

4/6 , 6/3 , 2/10

KOSER ALEN vs SKRBIŠ PETER

3/6 , 5/7

BEDIČ DRAŽEN vs HADJAR BOJAN

6/0 , 6/0

GOMILŠEK ROK vs VUČIČ NENAD

6/0 , 6/0

ŠKERGET TOMAŽ vs BEŽAN RAJKO

6/1 , 6/4

7.KOLO 15.6-21.6

BEŽAN RAJKO vs LEŠNIK BERNARD

1/6 , 6/4 , 2/10

VUČIČ NENAD vs ŠKERGET TOMAŽ

0/6 , 0/6

HADJAR BOJAN vs GOMILŠEK ROK

0/6 , 0/6

SKRBIŠ PETER vs BEDIČ DRAŽEN

4/6 , 0/6

KOREN BOŠTJAN vs KOSER ALEN

2/6 , 6/4 , 12/10

DRAGANIČ SIMON vs PLOJ BORIS

6/3 , 6/3

KOPIČ MARKO vs BOMBEK MATEJ

4/6 , 3/6

8.KOLO 22.6-28.6

LEŠNIK BERNARD vs BOMBEK MATEJ

PLOJ BORIS vs KOPIČ MARKO

6/2 , 2/6 , 10/7

KOSER ALEN vs DRAGANIČ SIMON

1/6 , 1/6

BEDIČ DRAŽEN vs KOREN BOŠTJAN

6/1 , 6/0

GOMILŠEK ROK vs SKRBIŠ PETER

6/4 , 6/4

ŠKERGET TOMAŽ vs HADJAR BOJAN

6/2 , 6/0

BEŽAN RAJKO vs VUČIČ NENAD

6/0 , 6/0

9.KOLO 29.6-5.7

VUČIČ NENAD vs LEŠNIK BERNARD

0/6 , 0/6

HADJAR BOJAN vs BEŽAN RAJKO

0/6 , 3/6

SKRBIŠ PETER vs ŠKERGET TOMAŽ

6/2 , 6/7 , 2/10

KOREN BOŠTJAN vs GOMILŠEK ROK

6/3 , 6/4

DRAGANIČ SIMON vs BEDIČ DRAŽEN

2/6 , 6/1 , 7/10

KOPIČ MARKO vs KOSER ALEN

4/6 , 6/4 , 6/10

BOMBEK MATEJ vs PLOJ BORIS

6/3 , 5/7 , 10/8

10.KOLO 6.7 -12.7

LEŠNIK BERNARD vs PLOJ BORIS

4/6 , 6/1 , 10/3

KOSER ALEN vs BOMBEK MATEJ

6/7 , 6/3 , 10/3

BEDIČ DRAŽEN vs KOPIČ MARKO

6/2 , 6/1

GOMILŠEK ROK vs DRAGANIČ SIMON

1/6 , 2/6

ŠKERGET TOMAŽ vs KOREN BOŠTJAN

6/7 , 7/5 , 12/10

BEŽAN RAJKO vs SKRBIŠ PETER

1/6 , 3/6

VUČIČ NENAD vas HADJAR BOJAN

1/2 , 2/6

11.KOLO 13.7 -19.7

HADJAR BOJAN vs LEŠNIK BERNARD

1/6 , 1/6

SKRBIŠ PETER vs VUČIČ NENAD

6/0 , 6/0

KOREN BOŠTJAN vs BEŽAN RAJKO

7/5 , 6/3

DRAGANIČ SIMON vs ŠKERGET TOMAŽ

3/6 , 6/4 , 9/11

KOPIČ MARKO vs GOMILŠEK ROK

4/6 , 1/6

BOMBEK MATEJ vs BEDIČ DRAŽEN

PLOJ BORIS vs KOSER ALEN

6/0 , 6/7 , 11/9

12.KOLO 20.7 -26.7

LEŠNIK BERNARD vs KOSER ALEN

1/6 , 0/6

BEDIČ DRAŽEN vs PLOJ BORIS

6/1 , 6/1

GOMILŠEK ROK vs BOMBEK MATEJ

6/2 , 6/0

ŠKERGET TOMAŽ vs KOPIČ MARKO

6/2 , 6/1

BEŽAN RAJKO vs DRAGANIČ SIMON

6/7 , 1/6

VUČIČ NENAD vs KOREN BOŠTJAN

2/6 , 3/6

HADJAR BOJAN vs SKRBIŠ PETER

1/6 , 2/6

13.KOLO 27.7 -2.8

SKRBIŠ PETER vs LEŠNIK BERNARD

6/2 , 4/6 , 10/5

KOREN BOŠTJAN vs HADJAR BOJAN

6/3 , 7/6

DRAGANIČ SIMON vs VUČIČ NENAD

6/0 , 6/0

KOPIČ MARKO vs BEŽAN RAJKO

BOMBEK MATEJ vs ŠKERGET TOMAŽ

PLOJ BORIS vs GOMILŠEK ROK

3/6 , 1/6

KOSER ALEN vs BEDIČ DRAŽEN

1/6 , 0/6

VIJOLIČNA SKUPINA

1.KOLO 4.5-10.5

DOBOVŠEK JURE vs JURAČIČ ANDREJ

6/1 , 6/2

SEVŠEK MATJAŽ vs GRAJF SAŠO

1/6 , 0/6

ŽNIDER SAŠO vs LADINIK ALJAŽ

0/6 , 2/6

ROŠKAR ZLATKO vs JANŽIČ GREGA

6/3 , 7/5

VALDHUBER BORIS vs REPA DOMEN

2/6 , 3/6

GUMILAR MATJAŽ vs GOZDNIK SMILJAN

2/6 , 2/6

KOVAČIČ SLAVKO vs ČEP ALEŠ

6/2 , 6/2

2.KOLO 11.5-17.5

JURAČIČ ANDREJ vs ČEP ALEŠ

7/6 , 6/2

GOZDNIK SMILJAN vs  KOVAČIČ SLAVKO

2/6 , 1/6

REPA DOMEN vs GUMILAR MATJAŽ

6/3 , 6/2

JANŽIČ GREGA vs VALDHUBER BORIS

7/5 , 6/0

LADINIK ALJAŽ vs ROŠKAR ZLATKO

6/2 , 6/2

GREIF SAŠO vs ŽNIDER SAŠO

6/7 , 6/4 , 10/8

DOBOVŠEK JURE vs SEVŠEK MATJAŽ

6/1 , 6/0

3.KOLO 18.5-24.5

SEVŠEK MATJAŽ vs JURAČIČ ANDREJ

6/3 , 6/1

ŽNIDER SAŠO vs DOBOVŠEK JURE

1/6 , 1/6

ROŠKAR ZLATKO vs GREIF SAŠO

3/6 , 6/1 , 10/7

VALDHUBER BORIS vs LADINIK ALJAŽ

4/6 , 2/6

GUMILAR MATJAŽ vs JANŽIČ GREGA

7/5 , 4/6 , 7/10

KOVAČIČ SLAVKO vs REPA DOMEN

4/6 , 2/6

ČEP ALEŠ vs GOZDNIK SMILJAN

1/6 , 3/6

4.KOLO 25.5-31.5

JURAČIČ ANDREJ vs GOZDNIK SMILJAN

1/6 , 1/6

REPA DOMEN vs ČEP ALEŠ

6/1 , 6/1

JANŽIČ GREGA vs KOVAČIČ SLAVKO

3/6 , 6/1 , 10/8

LADINIK ALJAŽ vs GUMILAR MATJAŽ

6/3 , 6/1

GREIF SAŠO vs VALDHUBER BORIS

6/2 , 5/7 , 2/10

DOBOVŠEK JURE vs ROŠKAR ZLATKO

6/4 , 6/4

SEVŠEK MATJAŽ vs ŽNIDER SAŠO

2/6 , 4/6

5.KOLO 1.6-7.6

ŽNIDER SAŠO vs JURAČIČ ANDREJ

6/4 , 6/3

ROŠKAR ZLATKO vs SEVŠEK MATJAŽ

6/1 , 6/1

VALDHUBER BORIS vs DOBOVŠEK JURE

0/6 , 1/6

GUMILAR MATJAŽ vs GREIF SAŠO

4/6 , 6/3 , 11/9

KOVAČIČ SLAVKO vs LADINIK ALJAŽ

6/0 , 6/0 (B.B)

ČEP ALEŠ vs JANŽIČ GREGA

0/6 , 3/6

GOZDNIK SMILJAN vs REPA DOMEN

1/6 , 5/7

6.KOLO 8.6-14.6

JURAČIČ ANDREJ vs REPA DOMEN

0/6 , 3/6

JANŽIČ GREGA vs GOZDNIK SMILJAN

5/7 , 7/6 , 10/3

LADINIK ALJAŽ vs ČEP ALEŠ

6/2 , 6/1

GREIF SAŠO vs KOVAČIČ SLAVKO

1/6 , 5/7

DOBOVŠEK JURE vs GUMILAR MATJAŽ

6/2 ,6/3

SEVŠEK MATJAŽ vs VALDHUBER BORIS

3/6 , 6/4 , 7/10

ŽNIDER SAŠO vs ROŠKAR ZLATKO

4/6 , 5/7

7.KOLO 15.6-21.6

ROŠKAR ZLATKO vs JURAČIČ ANDREJ

6/3 , 6/1

VALDHUBER BORIS vs ŽNIDER SAŠO

GUMILAR MATJAŽ vs SEVŠEK MATJAŽ

6/1 , 6/1

KOVAČIČ SLAVKO vs DOBOVŠEK JURE

2/6 , 1/6

ČEP ALEŠ vs GREIF SAŠO

3/6 , 6/7

GOZDNIK SMILJAN vs LADINIK ALJAŽ

1/6 , 1/6

REPA DOMEN vs JANŽIČ GREGA

6/2 , 7/5

8.KOLO 22.6-28.6

JURAČIČ ANDREJ vs JANŽIČ GREGA

0/6 , 2/6

LADINIK ALJAŽ vs REPA DOMEN

2/6 , 7/5 , 10/8

GREIF SAŠO vs GOZDNIK SMILJAN

1/6 , 4/6

DOBOVŠEK JURE vs ČEP ALEŠ

6/2 , 6/0

SEVŠEK MATJAŽ vs KOVAČIČ SLAVKO

6/4 , 1/6 , 10/12

ŽNIDER SAŠO vs GUMILAR MATJAŽ

3/6 , 2/6

ROŠKAR ZLATKO vs VALDHUBER BORIS

9.KOLO 29.6-5.7

VALDHUBER BORIS vs JURAČIČ ANDREJ

GUMILAR MATJAŽ vs ROŠKAR ZLATKO

7/6 , 2/6 , 5/10

KOVAČIČ SLAVKO vs ŽNIDER SAŠO

5/7 , 6/4 , 10/0

ČEP ALEŠ vs SEVŠEK MATJAŽ

7/5 , 4/6 , 6/10

GOZDNIK SMILJAN vs DOBOVŠEK JURE

1/6 , 2/6

REPA DOMEN vs GREIF SAŠO

6/3 , 6/0

JANŽIČ GREGA vs LADINIK ALJAŽ

2/6 , 3/6

10.KOLO 6.7 -12.7

JURAČIČ ANDREJ vs LADINIK ALJAŽ

0/6 , 1/6

GREIF SAŠO vs JANŽIČ GREGA

2/6 , 2/6

DOBOVŠEK JURE vs REPA DOMEN

6/4 , 6/4

SEVŠEK MATJAŽ vs GOZDNIK SMILJAN

1/6 , 6/3 , 3/10

ŽNIDER SAŠO vs ČEP ALEŠ

3/6 , 2/6

ROŠKAR ZLATKO vs KOVAČIČ SLAVKO

7/5 , 6/2

VALDHUBER BORIS vs GUMILAR MATJAŽ

11.KOLO 13.7 -19.7

GUMILAR MATJAŽ vs JURAČIČ ANDREJ

KOVAČIČ SLAVKO vs VALDHUBER BORIS

ČEP ALEŠ vs ROŠKAR ZLATKO

3/6 , 0/6

GOZDNIK SMILJAN vs ŽNIDER SAŠO

2/6 , 6/0 , 10/4

REPA DOMEN vs SEVŠEK MATJAŽ

6/3 , 6/2

JANŽIČ GREGA vs DOBOVŠEK JURE

2/6 , 1/6

LADINIK ALJAŽ vs GRAIF SAŠO

6/1  , 6/0

12.KOLO 20.7 -26.7

JURAČIČ ANDREJ vs GREIF SAŠO

2/6 , 1/6

DOBOVŠEK JURE vs LADINIK ALJAŽ

7/6 , 6/2

SEVŠEK MATJAŽ vs JANŽIČ GREGA

1/6 , 4/6

ŽNIDER SAŠO vs REPA DOMEN

0/6 , 0/6

ROŠKAR ZLATKO vs GOZDNIK SMILJAN

6/7 , 6/3 , 10/7

VALDHUBER BORIS vs ČEP ALEŠ

GUMILAR MATJAŽ vs KOVAČIČ SLAVKO

6/1 , 6/2

13.KOLO 27.7 -2.8

KOVAČIČ SLAVKO vs JURAČIČ ANDREJ

2/6 , 7/5 , 10/2

ČEP ALEŠ vs GUMILAR MATJAŽ

1/6 , 1/6

GOZDNIK SMILJAN vs VALDHUBER BORIS

REPA DOMEN vs ROŠKAR ZLATKO

6/0 , 6/1

JANŽIČ GREGA vs ŽNIDER SAŠO

6/7 , 6/3 , 10/4

LADINIK ALJAŽ vs SEVŠEK MATJAŽ

6/0 , 6/0 B.B

GREIF SAŠO vs DOBOVŠEK JURE

2/6 , 0/6