REZULTATI A

1.KOLO DO 9.5.

KLINAR BLAŽ vs ZIDAR ALJAŽ

4/6,1/6

KOSER SAŠO vs DIVJAK JOŽE

6/0,6/3

DRAGANIČ SIMON vs KUREČIČ DAVID

1/6,0/6

DOBOVŠEK JURE vs MALEK LUKA

6/1,6/2

2.KOLO 10.5.-16.5.

KOSER SAŠO vs DRAGANIČ SIMON
ZIDAR ALJAŽ vs KUREČIČ DAVID
DIVJAK JOŽE vs MALEK LUKA
KLINAR BLAŽ vs DOBOVŠEK JURE

3.KOLO 17.5.-23.5

MALEK LUKA vs KLINAR BLAŽ
KUREČIČ DAVID vs DIVJAK JOŽE
DRAGANIČ SIMON vs ZIDAR ALJAŽ
DOBOVŠEK JURE vs KOSER SAŠO

4.KOLO 25.5.-30.5.

KUREČIČ DAVID vs DOBOVŠEK JURE
DIVJAK JOŽE vs DRAGANIČ SIMON
KLINAR BLAŽ vs KOSER SAŠO
MALEK LUKA VS ZIDAR ALJAŽ

5.KOLO 31.5.-6.6.

ZIDAR ALJAŽ vs KOSER SAŠO
DRAGANIČ SIMON vs KLINAR BLAŽ
DOBOVŠEK JURE vs DIVJAK JOŽE
MALEK LUKA vs KUREČIČ DAVID

6.KOLO 7.6.-13.6.

DRAGANIČ SIMON vs DOBOVŠEK JURE
DIVJAK JOŽE vs ZIDAR ALJAŽ

0/6,1/6

KLINAR BLAŽ vs KUREČIČ DAVID
KOSER SAŠO vs MALEK LUKA

7.KOLO 14.6.-27.6.

KUREČIČ DAVID vs KOSER SAŠO
DIVJAK JOŽE vs KLINAR BLAŽ
ZIDAR ALJAŽ vs DOBOVŠEK JURE
MALEK LUKA vs DRAGANIČ SIMON

1.KOLO DO 9.5.

VRAN LUKA vs GLODEŽ BOŠTJAN
DOLINŠEK DENIS vs KRAJNC PRIMOŽ
PLOŠNIK GREGOR vs CEJ MARKO
GOLNAR VALTER vs BLAŽIČ UROŠ

2.KOLO 10.5.-16.5

DOLINŠEK DENIS vs PLOŠNIK GREGOR
GLODEŽ BOŠTJAN vs CEJ MARKO
KRAJNC PRIMOŽ vs BLAŽIČ UROŠ
VRAN LUKA vs GOLNAR VALTER

3.KOLO 17.5.-23.5

BLAŽIČ UROŠ vs VRAN LUKA
CEJ MARKO vs KRAJNC PRIMOŽ
PLOŠNIK GREGOR vs GLODEŽ BOŠTJAN

2/6,3/6

GOLNAR VALTER vs DOLINŠEK DENIS

4.KOLO 25.5.-30.5.

CEJ MARKO vs GOLNAR VALTER
KRAJNC PRIMOŽ VS PLOŠNIK GREGOR
VRAN LUKA vs DOLINŠEK DENIS
BLAŽIČ UROŠ vs GLODEŽ BOŠTJAN

5.KOLO 31.5.-6.6.

GLODEŽ BOŠTJAN vs DOLINŠEK DENIS

6/1,6/1

PLOŠNIK GREGOR vs VRAN LUKA
GOLNAR VALTER vs KRAJNC PRIMOŽ
BLAŽIČ UROŠ vs CEJ MARKO

6.KOLO 7.6.-13.6.

PLOŠNIK GREGOR vs GOLNAR VALTER
KRAJNC PRIMOŽ vs GLODEŽ BOŠTJAN
VRAN LUKA vs CEJ MARKO
DOLINŠEK DENIS vs BLAŽIČ UROŠ

7.KOLO 14.6.-27.6.

CEJ MARKO vs DOLINŠEK DENIS
KRAJNC PRIMOŽ vs VRAN LUKA
GLODEŽ BOŠTJAN vs GOLNAR VALTER
BLAŽIČ UROŠ vs PLOŠNIK GREGOR

1.KOLO DO 9.5.

URBIČ ALEŠ vs GEISER BOŠTJAN

3/6,3/6

KALŠEK BLAŽ vs KOLAR SAMO

6/1, 6/3

GOSTINČAR IZIDOR vs SENEKOVIČ JURE

6/2,6/3

HANŽELIČ DARJAN vs KOBAN PRIMOŽ

2/6,6/4,10/7

2.KOLO 10.5.-16.5.

KALŠEK BLAŽ vs GOSTINČAR IZIDOR
GEISER BOŠTJAN vs SENEKOVIČ JURE
KOLAR SAMO vs KOBAN PRIMOŽ
URBIČ ALEŠ vs HANŽELIČ DARJAN

6/2,6/2

3.KOLO 17.5.-23.5.

KOBAN PRIMOŽ vs URBIČ ALEŠ
SENEKOVIČ JURE vs KOLAR SAMO
GOSTINČAR IZIDOR vs GEISER BOŠTJAN
HANŽELIČ DARJAN vs KALŠEK BLAŽ

4.KOLO 25.5.-30.5.

SENEKOVIČ JURE vs HANŽELIČ DARJAN
KOLAR SAMO vs GOSTINČAR IZIDOR
URBIČ ALEŠ vs KALŠEK BLAŽ
KOBAN PRIMOŽ vs GEISER BOŠTJAN

5.KOLO 31.5.-6.6.

GEISER BOŠTJAN vs KALŠEK BLAŽ
GOSTINČAR IZIDOR vs URBIČ ALEŠ
HANŽELIČ DARJAN vs KOLAR SAMO
KOBAN PRIMOŽ vs SENEKOVIČ JURE

6.KOLO 7.6.-13.6.

GOSTINČAR IZIDOR vs HANŽELIČ DARJAN
KOLAR SAMO vs GEISER BOŠTJAN
URBIČ ALEŠ vs SENEKOVIČ JURE
KALŠEK BLAŽ vs KOBAN PRIMOŽ

7.KOLO 14.6.-27.6.

SENEKOVIČ JURE vs KALŠEK BLAŽ
KOLAR SAMO vs URBIČ
GEISER BOŠTJAN vs HANŽELIČ DARJAN
KOBAN PRIMOŽ vs GOSTINČAR IZIDOR

1.KOLO DO 9.5.

FRELIH VOJKO vs MALEK MIHA

4/6,1/6

PREDIKAKA JURE vs ŠPEHAR ANDREJ
DOMITROVIČ GORAN vs REPA DOMEN
STRES NEJC vs BEDIČ DRAŽEN

2.KOLO 10.5.-16.5

PREDIKAKA JURE vs DOMITROVIČ GORAN
MALEK MIHA vs REPA DOMEN
ŠPEHAR ANDREJ vs BEDIČ DRAŽEN
FRELIH VOJKO vs STRES NEJC

6/4,3/6,6/10

3.KOLO 17.5.-23.5

BEDIČ DRAŽEN vs FRELIH VOJKO
REPA DOMEN vs ŠPEHAR ANDREJ
DOMITROVIČ GORAN vs MALEK MIHA
STRES NEJC vs PREDIKAKA JURE

4.KOLO 25.5.-30.5.

REPA DOMEN vs STRES NEJC
ŠPEHAR ANDREJ vs DOMITROVIČ GORAN
FRELIH VOJKO vs PREDIKAKA JURE
BEDIČ DRAŽEN vs MALEK MIHA

5.KOLO 31.5.-6.6.

MALEK MIHA vs PREDIKAKA JURE
DOMITROVIČ GORAN vs FRELIH VOJKO
STRES NEJC vs ŠPEHAR ANDREJ
BEDIČ DRAŽEN vs REPA DOMEN

6.KOLO 7.6.-13.6.

DOMITROVIČ GORAN vs STRES NEJC
ŠPEHAR ANDREJ vs MALEK MIHA
FRELIH VOJKO vs REPA DOMEN
PREDIKAKA JURE vs BEDIČ DRAŽEN

7.KOLO 14.6.-27.6.

REPA DOMEN vs PREDIKAKA JURE
ŠPEHAR ANDREJ vs FRELIH VOJKO
MALEK MIHA vs STRES NEJC
BEDIČ DRAŽEN vs DOMITROVIČ GORAN