REZULTATI A

SKUPINA A1

1.kolo do 8.5.

BEDIČ DRAŽEN vs KOCMUT DARJAN

6/3,7/6

MALEK LUKA vs KLAMPFER ZORAN

STRES NEJC vs BOJNEC ALJAŽ

6/1,6/0

MEDVEŠEK BLAŽ vs ŠKERGET TOMAŽ

6/1,6/2

DIVJAK JOŽE vs MILENKOVIČ LUKA

1/6,6/2,10/6

ŠINKO MITJA vs BLAŽIČ UROŠ

4/6,6/7

2.kolo do 15.5.

MALEK LUKA vs BEDIČ DARŽEN

3/6,6/3,8/10

KOCMUT DARJAN vs STRES NEJC

4/6,2/6

KLAMPFER ZORAN vs MEDVEŠEK BLAŽ

1/6,6/4,10/12

BOJNEC ALJAŽ vs DIVJAK JOŽE

3/6,2/6

ŠKERGET TOMAŽ vs ŠINKO MITJA

7/5,2/6,10/5

MILENKOVIČ LUKA vs BLAŽIČ UROŠ

3.kolo do 22.5.

BEDIČ DRAŽEN vs STRES NEJC

MEDVEŠEK BLAŽ vs MALEK LUKA

DIVJAK JOŽE vs KOCMUT DARJAN

ŠINKO MITJA vs KLAMPFER ZORAN

4/6,0/6

BLAŽIČ UROŠ vs BOJNEC ALJAŽ

MILENKOVIČ LUKA vs ŠKERGET TOMAŽ

6/3,7/6

4.kolo do 29.5.

MEDVEŠEK BLAŽ vs BEDIČ DRAŽEN

1/6,6/4,7/10

STRES NEJC vs DIVJAK JOŽE

MALEK LUKA vs ŠINKO MITJA

KOCMUT DARJAN vs BLAŽIČ UROŠ

KLAMFER ZORAN vs MILENKOVIČ LUKA

BOJNEC ALJAŽ vs ŠKERGET TOMAŽ

5.kolo do 5.6.

BEDIČ DRAŽEN vs DIVJAK JOŽE

0/6,2/6

ŠINKO MITJA vs MEDVEŠEK BLAŽ

2/6,4/6

BLAŽIČ UROŠ vs STRES NEJC

MILENKOVIČ LUKA vs MALEK LUKA

6/7,5/7

ŠKERGET TOMAŽ vs KOCMUT DARJAN

6/3,6/3

BOJNEC ALJAŽ vs KLAMPFER ZORAN

6.kolo do 12.6.

ŠINKO MITJA vs BEDIČ DRAŽEN

DIVJAK JOŽE vs BLAŽIČ UROŠ

1/6,6/3,4/10

MEDVEŠEK BLAŽ vs MILENKOVIČ LUKA

STRES NEJC vs ŠKERGET TOMAŽ

MALEK LUKA vs BOJNEC ALJAŽ

KOCMUT DARJAN vs KLAMFER ZORAN

7.kolo 19.6.

BEDIČ DRAŽEN vs BLAŽIČ UROŠ

MILENKOVIČ LUKA vs ŠINKO MITJA

ŠKERGET TOMAŽ vs DIVJAK JOŽE

6/3,577,10/6

BOJNEC ALJAŽ vs MEDVEŠEK BLAŽ

KLAMPFER ZORAN vs STRES NEJC

KOCMUT DARJAN vs MALEK LUKA

8. kolo do 26.6.

MILENKOVIČ LUKA vs BEDIČ DRAŽEN

BLAŽIČ UROŠ vs ŠKERGET TOMAŽ

ŠINKO MITJA vs BOJNEC ALJAŽ

DIVJAK JOŽE vs KLAMPFER ZORAN

MEDVEŠEK BLAŽ vs KOCMUT DARJAN

STRES NEJC vs MALEK LUKA

9.kolo do 10.7.

BEDIČ DRAŽEN vs ŠKERGET TOMAŽ

BOJNEC ALJAŽ vs MILENKOVIČ LUKA

KLWMFER ZORAN vs BLAŽIČ UROŠ

KOCMUT DARJAN vs ŠINKO MITJA

MALEK LUKA vs DIVJAK JOŽE

7/5,1/6,8/10

STRES NEJC vs MEDVEŠEK BLAŽ

10.kolo do 17.7.

BOJNEC ALJAŽ vs BEDIČ DRAŽEN

ŠKERGET TOMAŽ vs KLAMFER ZORAN

MILENKOVIČ LUKA vs KOCMUT DARJAN

BLAŽIČ UROŠ vs MALEK LUKA

ŠINKO MITJA vs STRES NEJC

DIVJAK JOŽE vs MEDVEŠEK BLAŽ

11.kolo do 31.7.

BEDIČ DRAŽEN vs KLAMFER ZORAN

KOCMUT DARJAN vs BOJNEC ALJAŽ

MALEK LUKA vs ŠKERGET TOMAŽ

STRES NEJC vs MILENKOVIČ LUKA

6/3,6/3

MEDVEŠEK BLAŽ vs BLAŽIČ UROŠ

DIVJAK JOŽE vs ŠINKO MITJA

SKUPINA A2

1.kolo do 8.5.

ZAVEC ANDREJ vs DOBOVŠEK JURE

7/6,3/6,4/10

LEŠNIK MARKO vs KOSER SAŠO

2/6,1/6

GOMILŠEK ROK vs ŠPEHAR ANDREJ

7/6,6/1

REPA DOMEN vs DRAGANIČ SIMON

6/2,6/4

SENEKOVIČ JURE vs KLAJDARIČ TOMAŽ

6/7,6/1,10/2

UREMOVIČ FILIP vs HANŽELIČ DARJAN

2/6,2/6

2.kolo 15.5.

LEŠNIK MARKO vs ZAVEC ANDREJ

3/6,3/6

DOBOVŠEK JURE vs GOMILŠEK ROK

3/6,6/1,10/6

KOSER SAŠO vs REPA DOMEN

7/5,6/1

ŠPEHAR ADREJ vs SENEKOVIČ JURE

DRAGANIČ SIMON vs UREMOVIČ FILIP

2/6,7/6,10/5

KLAJDARIČ TOMAŽ vs HANŽELIČ DARJAN

3/6,2/6

3.kolo do 22.5.

ZAVEC ANDREJ vs GOMILŠEK ROK

REPA DOMEN vs LEŠNIK MARKO

6/2,6/2

SENEKOVIČ JURE vs DOBOVŠEK JURE

4/6,4/6

UREMOVIČ FILIP vs KOSER SAŠO

2/6,0/6

HANŽELIČ DARJAN vs ŠPEHAR ANDREJ

7/5,6/7,13/11

KLAJDARIČ TOMAŽ vs DRAGANIČ SIMON

7//5,7/6

4.kolo do 29.5.

REPA DOMEN vs ZAVEC ANDREJ

6/2,6/4

GOMILŠEK ROK vs SENEKOVIČ JURE

4/6,3/6

LEŠNIK MARKO vs UREMOVIČ FILIP

DOBOVŠEK JURE vs HANŽELIČ DARJAN

4/6,4/6

KOSER SAŠO vs KLAJDARIČ TOMAŽ

6/3,6/0

ŠPEHAR ANDREJ vs DRAGANIČ SIMON

6/3,6/3

5.kolo do 5.6.

ZAVEC ANDREJ vs SENEKOVIČ JURE

UREMOVIČ JURE vs REPA DOMEN

HANŽELIČ DARJAN vs GOMILŠEK ROK

KLAJDARIČ TOMAŽ vS LEŠNIK MARKO

DRAGANIČ SIMON vs DOBOVŠEK JURE

0/6,2/6

ŠPEHAR ANDREJ vs KOSER SAŠO

4/6,2/6

6.kolo do 12.6.

UREMOVIČ FILIP vs ZAVEC ANDREJ

SENEKOVIČ JURE vs HANŽELIČ DARJAN

REPA DOMEN vs KLAJDARIČ TOMAŽ

6/2,6/2

GOMILŠEK ROK vs DRAGANIČ SIMON

LEŠNIK MARKO vs ŠPEHAR ANDREJ

DOBOVŠEK JURE vs KOSER SAŠO

5/7,0/6

7.kolo do 19.6.

ZAVEC ANDREJ vs HANŽELIČ DARJAN

KLAJDARIČ TOMAŽ vs UREMOVIČ FILIP

DRAGANIČ SIMON vs SENEKOVIČ JURE

7/6,6/0

ŠPEHAR ANDREJ vs REPA DOMEN

KOSER SAŠO vs GOMILŠEK ROK

DOBOVŠEK JURE vs LEŠNIK MARKO

6/1,6/1

8.kolo do 26.6.

KLAJDARIČ TOMAŽ vs ZAVEC ANDREJ

HANŽELIČ DARJAN vs DRAGANIČ SIMON

2/6,6/4,4/10

UREMOVIČ FILIP vs ŠPEHAR ANDREJ

SENEKOVIČ JURE vs KOSER SAŠO

REPA DOMEN vs DOBOVŠEK JURE

GOMILŠEK ROK vs LEŠNIK MARKO

9.kolo do 10.7.

ZAVEC ANDREJ vs DRAGANIČ SIMON

ŠPEHAR ANDREJ vs KLAJDARIČ TOMAŽ

KOSER SAŠO vs HANŽELIČ DARJAN

DOBOVŠEK JURE vs UREMOVIČ FILIP

LEŠNIK MARKO vs SENEKOVIČ JURE

GOMILŠEK ROK vs REPA DOMEN

10.kolo do 17.7.

ŠPEHAR ANDREJ vs ZAVEC ANDREJ

DRAGANIČ SIMON vs KOSER SAŠO

0/6,3/6

KLAJDARIČ SIMON vs DOBOVŠEK JURE

HANŽELIČ DARJAN vs LEŠNIK MARKO

UREMOVIČ FILIP vs GOMILŠEK ROK

SENEKOVIČ JURE vs REPA DOMEN

11.kolo do 31.7.

ZAVEC ANDREJ vs KOSER SAŠO

DOBOVŠEK JURE vs ŠPEHAR ANDREJ

LEŠNIK MARKO vs DRAGANIČ SIMON

0/6,6/4,10/8

GOMILŠEK ROK vs KLAJDARIČ TOMAŽ

REPA DOMEN vs HANŽELIČ DARJAN

SENEKOVIČ JURE vs UREMOVIČ FILIP