Rezultati A

1.KOLO do 24.10.

SENEKOVIČ JURE vs GLODEŽ BOŠTJAN

0/9

KALŠEK BLAŽ vs MILENKOVIČ LUKA

9/0

REPA DOMEN vs ŠPEHAR ANDREJ

7/9

KUREČIČ DAVID vs DOBOVŠEK JURE

9/0

MALEK MIHA vs POTOČNIK UROŠ

9/5

FRELIH VOJKO vs KLINAR BLAŽ

1/9

HANŽELIČ DARJAN vs KOSER SAŠO

5/9

2.KOLO 25-31.10.

GLODEŽ BOŠTJAN vs KOSER SAŠO

9/2

KLINAR BLAŽ vs HANŽELIČ DARJAN

9/0

POTOČNIK UROŠ vs FRELIH VOJKO

9/6

DOBOVŠEK JURE vs MALEK MIHA

2/9

ŠPEHAR ANDREJ vs KUREČIČ DAVID

5/9

URBIČ ALEŠ vs REPA DOMEN

9/3

SENEKOVIČ JURE vs KALŠEK BLAŽ

3/9

3.KOLO 1-7.11.

KALŠEK BLAŽ vs GLODEŽ BOŠTJAN

2/9

REPA DOMEN vs MILENKOVIČ LUKA

9/4

KUREČIČ DAVID vs URBIČ ALEŠ

9/2

MALEK MIHA vs ŠPEHAR ANDREJ

9/2

FRELIH VOJKO vs DOBOVŠEK JURE

9/5

HANŽELIČ DARJAN vs POTOČNIK UROŠ

6/9

KOSER SAŠO vs KLINAR BLAŽ

3/9

4.KOLO 8-14.11.

GLODEŽ BOŠTJAN vs KLINAR BLAŽ

9/5

POTOČNIK UROŠ vs KOSER SAŠO

9/2

DOBOVŠEK JURE vs HANŽELIČ DARJAN

9/5

ŠPEHAR ANDREJ vs FRELIH VOJKO

3/9

URBIČ ALEŠ vs MALEK MIHA

3/9

MILENKOVIČ LUKA vs KUREČIČ DAVID

0/9

SENEKOVIČ JURE vs REPA DOMEN

9/5

5.KOLO 15-21.11.

REPA DOMEN vs KALŠEK BLAŽ

2/9

KUREČIČ DAVID vs SENEKOVIČ JURE

9/3

MALEK MIHA vs MILENKOVIČ LUKA

9/1

FRELIH VOJKO vs URBIČ ALEŠ

HANŽELIČ DARJAN vs ŠPEHAR ANDREJ

9/3

KOSER SAŠO vs DOBOVŠEK JURE

9/6

KLINAR BLAŽ vs POTOČNIK UROŠ

9/4

6.KOLO 22-28.11.

GLODEŽ BOŠTJAN vs POTOČNIK UROŠ

9/0

DOBOVŠEK JURE vs KLINAR BLAŽ

0/9

ŠPEHAR ANDREJ vs KOSER SAŠO

9/5

URBIČ ALEŠ vs HANŽELIČ DARJAN

9/5

MILENKOVIČ LUKA vs FRELIH VOJKO

0/9

SENEKOVIČ JURE vs MALEK MIHA

0/9

KALŠEK BLAŽ vs KUREČIČ DAVID

9/8

7.KOLO 29-5.12.

REPA DOMEN vs GLODEŽ BOŠTJAN

0/9

MALEK MIHA vs KALŠEK BLAŽ

9/2

FRELIH VOJKO vs SENEKOVIČ JURE

HANŽELIČ DARJAN vs MILENKOVIČ LUKA

9/4

KOSER SAŠO vs URBIČ ALEŠ

3/9

KLINAR BLAŽ vs ŠPEHAR ANDREJ

9/1

POTOČNIK UROŠ vs DOBOVŠEK JURE

9/0

8.KOLO 6-12.12.

GLODEŽ BOŠTJAN vs DOBOVŠEK JURE

9/4

ŠPEHAR ANDREJ vs POTOČNIK UROŠ

4/9

URBIČ ALEŠ vs KLINAR BLAŽ

1/9

MILENKOVIČ LUKA vs KOSER SAŠO

2/9

SENEKOVIČ JURE vs HANŽELIČ DARJAN

KALŠEK BLAŽ vs FRELIH VOJKO

9/5

REPA DOMEN vs KUREČIČ DAVID

3/9

9.KOLO 13-19.12

KUREČIČ DAVID vs GLODEŽ BOŠTJAN

2/9

MALEK MIHA vs REPA DOMEN

HANŽELIČ DARJAN vs KALŠEK BLAŽ

2/9

KOSER SAŠO vs SENEKOVIČ JUERE

KLINAR BLAŽ vs MILENKOVIČ LUKA

9/3

POTOČNIK UROŠ vs URBIČ ALEŠ

DOBOVŠEK JURE vs ŠPEHAR ANDREJ

10.KOLO 20.12-2.1.

GLODEŽ BOŠTJAN vs ŠPEHAR ANDREJ

9/2

URBIČ ALEŠ vs DOBOVŠEK JURE

6/9

MILENKOVIČ LUKA vs POTOČNIK UROŠ

SENEKOVIČ JURE vs KLINAR BLAŽ

1/9

KALŠEK BLAŽ vs KOSER SAŠO

9/2

REPA DOMEN vs FRELIH VOJKO

4/9

KUREČIČ DAVID vs MALEK MIHA

3/9

11.KOLO 3-9.1.

MALEK MIHA vs GLODEŽ BOŠTJAN

6/9

FRELIH VOJKO vs KUREČIČ DAVID

HANŽELIČ DARJAN vs REPA DOMEN

KLINAR BLAŽ vs KALŠEK BLAŽ

9/8

POTOČNIK UROŠ vs SENEKOVIČ JURE

9/5

DOBOVŠEK JURE vS MILENKOVIČ LUKA

ŠPEHAR ANDREJ vs URBIČ ALEŠ

6/9

12.KOLO 10-16.1.

GLODEŽ BOŠTJAN vs URBIČ ALEŠ

9/4

MILENKOVIČ LUKA vs ŠPEHAR ANDREJ

SENEKOVIČ JURE vs DOBOVŠEK JURE

KALŠEK BLAŽ vs POTOČNIK UROŠ

REPA DOMEN vs KOSER SAŠO

5/9

KUREČIČ DAVID vs HANŽELIČ DARJAN

MALEK MIHA vs FRELIH VOJKO

9/1

13.KOLO 17-23.1

FRELIH VOJKO vs GLODEŽ BOŠTJAN

8/9

HANŽELIČ DARJAN vs MALEK MIHA

KOSER SAŠO vs KUREČIČ DAVID

4/9

KLINAR BLAŽ vs REPA DOMEN

9/2

DOBOVŠEK JURE vs KALŠEK BLAŽ

2/9

ŠPEHAR ANDREJ vs SENEKOVIČ JURE

1/9

URBIČ ALEŠ vs MILENKOVIČ LUKA

9/3

14.KOLO 24-30.1

GLODEŽ BOŠTJAN vs MILENKOVIČ LUKA

9/1

SENEKOVIČ JURE vs URBIČ ALEŠ

5/9

KALŠEK BLAŽ vs ŠPEHAR ANDREJ

REPA DOMEN vs POTOČNIK UROŠ

KUREČIČ DAVID vs KLINAR BLAŽ

8/9

MALEK MIHA vs KOSER SAŠO

FRELIH VOJKO vs HANŽELIČ DARJAN

9/1

15.KOLO 31.1-13.2.

HANŽELIČ DARJAN vs GLODEŽ BOŠTJAN

1/9

KOSER SAŠO vs FRELIH VOJKO

9/7

KLINAR BLAŽ vs MALEK MIHA

2/9

POTOČNIK UROŠ vs KUREČIČ DAVID

DOBOVŠEK JURE vs REPA DOMEN

URBIČ ALEŠ vs KALŠEK BLAŽ

MILENKOVIČ LUKA vs SENEKOVIČ JURE

6/9