Rezultati A

1.KOLO do 24.10.

SENEKOVIČ JURE vs GLODEŽ BOŠTJAN

KALŠEK BLAŽ vs MILENKOVIČ LUKA

DRAGANIČ SIMON vs URBIČ ALEŠ

REPA DOMEN vs ŠPEHAR ANDREJ

KUREČIČ DAVID vs DOBOVŠEK JURE

MALEK MIHA vs POTOČNIK UROŠ

FRELIH VOJKO vs KLINAR BLAŽ

HANŽELIČ DARJAN vs KOSER SAŠO

2.KOLO 25-31.10.

GLODEŽ BOŠTJAN vs KOSER SAŠO

KLINAR BLAŽ vs HANŽELIČ DARJAN

POTOČNIK UROŠ vS FRELIH VOJKO

DOBOVŠEK JURE vs MALEK MIHA

ŠPEHAR ANDREJ vs KUREČIČ DAVID

URBIČ ALEŠ vs REPA DOMEN

MILENKOVIČ LUKA vs DRAGANIČ SIMON

SENEKOVIČ JURE vs KALŠEK BLAŽ

3.KOLO 1-7.11.

KALŠEK BLAŽ vs GLODEŽ BOŠTJAN

DRAGANIČ SIMON vs SENEKOVIČ JURE

REPA DOMEN vs MILENKOVIČ LUKA

KUREČIČ DAVID vs URBIČ ALEŠ

MALEK MIHA vs ŠPEHAR ANDREJ

FRELIH VOJKO vs DOBOVŠEK JURE

HANŽELIČ DARJAN vs POTOČNIK UROŠ

KOSER SAŠO vs KLINAR BLAŽ

4.KOLO 8-14.11.

GLODEŽ BOŠTJAN vs KLINAR BLAŽ

POTOČNIK UROŠ vs KOSER SAŠO

DOBOVŠEK JURE vs HANŽELIČ DARJAN

ŠPEHAR ANDREJ vs FRELIH VOJKO

URBIČ ALEŠ vs MALEK MIHA

MILENKOVIČ LUKA vs KUREČIČ DAVID

SENEKOVIČ JURE vs REPA DOMEN

KALŠEK BLAŽ vs DRAGANIČ SIMON

5.KOLO 15-21.11.

DRAGANIČ SIMON vs GLODEŽ BOŠTJAN

REPA DOMEN vs KALŠEK BLAŽ

KUREČIČ DAVID vs SENEKOVIČ JURE

MALEK MIHA vs MILENKOVIČ LUKA

FRELIH VOJKO vs URBIČ ALEŠ

HANŽELIČ DARJAN vs ŠPEHAR ANDREJ

KOSER SAŠO vs DOBOVŠEK JURE

KLINAR BLAŽ vs POTOČNIK UROŠ

6.KOLO 22-28.11.

GLODEŽ BOŠTJAN vs POTOČNIK UROŠ

DOBOVŠEK JURE vs KLINAR BLAŽ

ŠPEHAR ANDREJ vs KOSER SAŠO

URBIČ ALEŠ vs HANŽELIČ DARJAN

MILENKOVIČ LUKA vs FRELIH VOJKO

SENEKOVIČ JURE vs MALEK MIHA

KALŠEK BLAŽ vs KUREČIČ DAVID

DRAGANIČ SIMON vs REPA DOMEN

7.KOLO 29-5.12.

REPA DOMEN vs GLODEŽ BOŠTJAN

KUREČIČ DAVID vs DRAGANIČ SIMON

MALEK MIHA vs KALŠEK BLAŽ

FRELIH VOJKO vs SENEKOVIČ JURE

HANŽELIČ DARJAN vs MILENKOVIČ LUKA

KOSER SAŠO vs URBIČ ALEŠ

KLINAR BLAŽ vs ŠPEHAR ANDREJ

POTOČNIK UROŠ vs DOBOVŠEK JURE

8.KOLO 6-12.12.

GLODEŽ BOŠTJAN vs DOBOVŠEK JURE

ŠPEHAR ANDREJ vs POTOČNIK UROŠ

URBIČ ALEŠ vs KLINAR BLAŽ

MILENKOVIČ LUKA vs KOSER SAŠO

SENEKOVIČ JURE vs HANŽELIČ DARJAN

KALŠEK BLAŽ vs FRELIH VOJKO

DRAGANIČ SIMON vs MALEK MIHA

REPA DOMEN vs KUREČIČ DAVID

9.KOLO 13-19.12

KUREČIČ DAVID vs GLODEŽ BOŠTJAN

MALEK MIHA vs REPA DOMEN

FRELIH VOJKO vs DRAGANIČ SIMON

HANŽELIČ DARJAN vs KALŠEK BLAŽ

KOSER SAŠO vs SENEKOVIČ JUERE

KLINAR BLAŽ vs MILENKOVIČ LUKA

POTOČNIK UROŠ vs URBIČ ALEŠ

DOBOVŠEK JURE vs ŠPEHAR ANDREJ

10.KOLO 20.12-2.1.

GLODEŽ BOŠTJAN vs ŠPEHAR ANDREJ

URBIČ ALEŠ vs DOBOVŠEK JURE

MILENKOVIČ LUKA vs POTOČNIK UROŠ

SENEKOVIČ JURE vs KLINAR BLAŽ

KALŠEK BLAŽ vs KOSER SAŠO

DRAGANIČ SIMON vs HANŽELIČ DARJAN

REPA DOMEN vs FRELIH VOJKO

KUREČIČ DAVID vs MALEK MIHA

11.KOLO 3-9.1.

MALEK MIHA vs GLODEŽ BOŠTJAN

FRELIH VOJKO vs KUREČIČ DAVID

HANŽELIČ DARJAN vs REPA DOMEN

KOSER SAŠO vs DRAGANIČ SIMON

KLINAR BLAŽ vs KALŠEK BLAŽ

POTOČNIK UROŠ vs SENEKOVIČ JURE

DOBOVŠEK JURE vS MILENKOVIČ LUKA

ŠPEHAR ANDREJ vs URBIČ ALEŠ

12.KOLO 10-16.1.

GLODEŽ BOŠTJAN vs URBIČ ALEŠ

MILENKOVIČ LUKA vs ŠPEHAR ANDREJ

SENEKOVIČ JURE vs DOBOVŠEK JURE

KALŠEK BLAŽ vs POTOČNIK UROŠ

DRAGANIČ SIMON vs KLINAR BLAŽ

REPA DOMEN vs KOSER SAŠO

KUREČIČ DAVID vs HANŽELIČ DARJAN

MALEK MIHA vs FRELIH VOJKO

13.KOLO 17-23.1

FRELIH VOJKO vs GLODEŽ BOŠTJAN

HANŽELIČ DARJAN vs MALEK MIHA

KOSER SAŠO vs KUREČIČ DAVID

KLINAR BLAŽ vs REPA DOMEN

POTOČNIK UROŠ vs DRAGANIČ SIMON

DOBOVŠEK JURE vs KALŠEK BLAŽ

ŠPEHAR ANDREJ vs SENEKOVIČ JURE

URBIČ ALEŠ cs MILENKOVIČ LUKA

14.KOLO 24-30.1

GLODEŽ BOŠTJAN vs MILENKOVIČ LUKA

SENEKOVIČ JURE vs URBIČ ALEŠ

KALŠEK BLAŽ vs ŠPEHAR ANDREJ

Service name

Service name

Service name

Service name

15.KOLO 31.1-13.2.